KOMU SO NAMENJENI?

Predavanja, seminarji in konzultacije največkrat izvajamo za strokovne delavke in delavce v vzgoji in izobraževanju, starše, organizacije in institucije, ki delajo z otroki in mladimi (npr. domovi za mlade, različni zavodi, dnevni centri, mladinski centri, dijaški domovi …), zaposlene v zavodih za prestajanje kazni zapora in zaposlene v nevladnih organizacijah.

Veliko izkušenj imamo tudi s sodelovanjem s fakultetami, še posebno na področju spolnega nadlegovanja in nasilja, med našimi naročniki pa so tudi podjetja, ki želijo prispevati h kulturi nenasilja.

NAČIN IZVEDBE

Izobraževanja so vodena na način, ki spodbuja aktivno sodelovanje udeležencev in udeleženk. Na voljo je prostor in čas, kjer lahko postavljajo vprašanja ter odpirajo dileme. Tako vsebina kot izvedba sta prilagojeni skupni, kateri je izobraževanje namenjeno.

O IZVAJALKAH IN IZVAJALCIH

Izobraževanja izvajamo zaposleni_e Društva za nenasilno komunikacijo.

Vsi naši zaposleni se ves čas izobražujemo ter smo vključeni v redno supervizijo in intervizijo.

Izvedli smo že skoraj 700 predavanju, seminarjev in konzultacij po celi Sloveniji.

TEME

Najpogostejše teme predavanj oz. seminarjev so:

• Nasilje v intimnih partnerstvih in družini
  • Vrstniško nasilje
  • Nasilje nad otroki
  • Nasilje nad starejšimi
  • Spolno nasilje
  • Mladi in nasilje
  • Komunikacija, ki je otrokom in mladim v pomoč
  • Koordiniran pristop k reševanju problematike nasilja
  • Nenasilna komunikacija in reševanje konfliktov
  • Konstruktivno sodelovanje zaposlenih v VIZ s starši
  • Spolno nadlegovanje in drugo nasilje na delovnem mestu
  • Vodenje z uporabo, ne zlorabo moči
  • Trening asertivnosti
  • Trening socialnih veščin
  • Svetovalni pogovor z osebo, ki je doživela nasilje
  • Svetovalni pogovor z osebo, ki je povzročila nasilje
  • Delo s povzročitelji_cami nasilja
  • Delo z mladimi, ki povzročajo nasilja

O temi, vsebini, trajanju in poteku predavanja ali seminarja se dogovorimo z naročnico ali naročnikom in pri tem upoštevamo posebnosti in želje skupine, ki ji je izobraževanje namenjeno.

CENIK

Predavanja za VIZ

do 30 oseb

od 31 do 60 oseb

2 pedagoški uri

350 EUR

450 EUR

4 pedagoške ure

700 EUR

900 EUR

6 pedagoških ur

1.000 EUR

1.250 EUR

Konzultacije

Individualna konzultacija za strokovne delavke_ce

1 pedagoška ura

60 EUR

Konzultacija za skupine

1 pedagoška ura

150 EUR

Za pripravo vseh ostalih ponudb, nam prosimo pišite.

Cenik velja od 1. 5. 2023.

DDV ni obračunan v skladu s 1. odstavkom 94. člena ZDDV-1 (nismo zavezanci za DDV).

Za predavanja, seminarje in konzultacije izven Ljubljane zaračunamo tudi potne stroške.

PONUDBA

Za ponudbo konkretne izvedbe in za vsa dodatna vprašanja o predavanjih, seminarjih in konzultacijah nas lahko pokličete na telefonsko številko 01 43 44 822 ali nam pišete na elektronski naslov Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled..